Stolní tenis TJ Sokol Mysločovice - Okres ukončuje ligu, mládež absolvovala poslední BTM, zbývá poslední pohárová sobota 😊

Okres ukončuje ligu, mládež absolvovala poslední BTM, zbývá poslední pohárová sobota 😊

Publikováno: 15.04.2024 | Autor: Jiří Volf

O víkendu se dohrávalo poslední kolo okresních dlouhodobých soutěží. Oba okresní týmy již od minulého týdne věděly, že výsledky jejich posledních utkání nijak nemůžou ovlivnit jejich konečné umístění, oba týmy měly alespoň tříbodovou ztrátu na pozici před nimi, ale také víc jak čtyřbodový náskok před pozicí pod nimi. Toto také silně ovlivnilo sestavy, které do posledních utkání nastoupily.

Céčko v posledním utkání sezóny hostovalo na domácí půdě tým SK Slopné, kterému toto utkání také již nemohlo pohnout konečným pořadím. Za domácí Mysločovice tedy dostala plný prostor naše mládež, avšak nakonec se k utkání dostavili pouze dva junioři, které doplnili dva zkušení a stálí členové sestavy. Hosté přijeli se sestavou, která je dle výkonnostního indexu řadila mezi jednoznačné favority. Domácímu Céčku výborně vyšel start, kdy se obě čtyřhry podařilo vyhrát. Pak ale již soupeř převzal otěže a Céčko už jen čtyřikrát dokázalo zbrzdit vítěznou jízdu hostů. Utkání nakonec skončilo vítězstvím hostů v poměru 6:12. Céčko tedy definitivně končí sezónu na 4. místě a příští rok bude opět startovat ve 3. okresní třídě.

Béčko na poslední utkání cestovalo do Valašských Klobouk. I v tomto případě již domácímu týmu nemohl výsledek nijak ovlivnit konečné pořadí. Naše Béčko opět cestovalo v kombinované sestavě za využití jak spoluhráčů z Céčka, tak muselo sáhnout i do kategorie juniorů, což způsobilo, že vysoká výkonnostní převaha byla na straně domácího týmu. Tato převaha pak přesně vykreslovala celý průběh utkání, když domácí tým měl od samého začátku vše pod kontrolou. Béčku se přes to všechno podařilo soupeři sebrat 6 bodů a nakonec utkání dostat do konečného, sice prohraného, ale důstojného výsledku 12:6. Béčko tedy zakončuje sezónu na 8. místě a v příští sezóně opět bude zařazeno do 2. okresní třídy.

Naši junioři v sobotu absolvovali poslední turnaj ze série krajských bodovacích turnajů mládeže ve Slavičíně. V letošní sezóně se podařilo vycestovat na sedm z celkových osmi. Z celkového počtu asi 180 juniorů zlínského kraje naši tři pravidelní účastníci obsazují 95., 129. a 136. místo, což je v konkurenci velkých klubů veliký úspěch. Budeme doufat, že všichni kluci u stolního tenisu vydrží i v (nejen) následující sezóně.

Následující akce:
20. 4. 2024: TJ Sokol Mysločovice – Pohár Zlínský Švec (Slavičín)

rubrika: Soutěže | 0 Komentářů » Štítky:

Stolní tenis TJ Sokol Mysločovice - Redakční systém MyPage V3 - Mail listing: registrace - Admin - Redakční systém MyPage V3