Stolní tenis TJ Sokol Mysločovice

"Pekelná divočina" ve Vizovicích aneb kdo nefandí s námi, fandí proti nám :-)

Publikováno: 13.11.2023 | Autor: Jiří Volf

Ve středeční předehrávce dalšího kola domácí Béčko na domácí půdě hostilo Bé tým ze Slopného. Dle předpokladu mělo být domácí Béčko favoritem utkání, což se nakonec stalo skutečností. Na začátku po obou čtyřhrách byl stav ještě vyrovnaný, oba týmy braly po jedné vyhrané čtyřhře bod. Pak ale přišla dlouhá série domácích výher, na kterou hosté recept nenašli. I štěstí zde stálo více na straně domácích, neboť v celkem čtyřech pětisetových bitvách byl domácí hráč vždy vítězem. Utkání bylo ukončeno stavem 15:3.

Pátek odpoledne ale již patřilo Céčku, které cestovalo do nově vzniklého oddílu ve Vizovicích. I v tomto utkání mělo být dle předpokladu výkonnosti naše Céčko favoritem, ale skutečnost se ukázala trošičku odlišná, již čtyřhry, které skončily dělbou bodů, leccos napověděly. Utkání bylo vyrovnané a otevřené až do samého konce, delší konec provazu však byl ve většině času na straně domácích, náš tým dělal vše možné, aby stíhal s domácími krok. Utkání tedy do konečné remízy vyvrcholilo až v posledním zápase, který můžeme bez okolků nazvat jako „tester pevných nervů“, a to nejen z hlediska samotných hráčů, ale i publika obou táborů, což vygradovalo v silně emotivní reakce. Vše myšleno samozřejmě ve sportovním duchu, neboť podpora spoluhráčů ke sportu prostě patří 😊 O vyrovnanosti utkání vypovídá nejen konečné skóre 9:9, ale i poměr pětisetových zápasů 3:3, vyrovnaný poměr setů 36:36 a rozdílem vyhraných míčků 12 😊

V neděli jsme opět se třemi mládežníky navštívili již třetí bodovací turnaj mládeže, tentokrát v Ostrožské Nové Vsi, kde jsou turnaje dělené a mají daleko rychlejší a plynulejší průběh, což je pro hráče obrovské plus. Kluci i tentokrát posunuli svoje výkony opět o něco výš a doufejme, že tak budou pokračovat.

Další utkání:
15. 11. 2023 v 18:00: TJ Bohuslavice u Zlína - TJ Sokol Mysločovice C (OS3)
17. 11. 2023 v 18:00: TJ Sokol Mysločovice C - TJ Sokol Kostelec (OS3)
18. 11. 2023 v 10:30: KPST SK Louky B - TJ Sokol Mysločovice B (OS2)
18. 11. 2023 v 17:00: TJ Sokol Mysločovice A – TJ Bojkovice (KS IIB)
19. 11. 2023 v 10:30: TJ Sokol Mysločovice A – ST Bystřice pod Lopeníkem(KS IIB)
 

Celý článek »

rubrika: Soutěže | 0 Komentářů » Štítky:

Tým mládeže na výsluní, v kraji oblačno, v okrese jasno až polojasno

Publikováno: 06.11.2023 | Autor: Jiří Volf

Víkendové klání mysločovského stolního tenisu začalo pátečním utkáním Béčka v Malenovicích, a jak už je tradicí, opět v příjemné a klidné atmosféře. Již dle faktu, že oba celky jsou v tabulce hned za sebou a dle předběžné výkonnostní analýzy, vše ukazovalo na to, že se bude jednat o naprosto vyrovnané utkání. Béčko nemohlo začít lépe, když senzačně zvládlo obě čtyřhry (což se nakonec ukázalo jako nesmírně důležité). Ihned po prvním kole zápasů však domácí ztrátu srovnali a pokračovalo se ve vyrovnaném stavu až do konce utkání, kde doslova každý chvilku tahal pilku. Velkým faktorem pro Béčko bylo zřejmě i štěstí, neboť ve všech čtyřech pětisetových bitvách dokázali zvítězit. Není tedy žádným překvapením, že utkání skončilo nádhernou remízou.

V sobotu hned z rána naši mladíci nastoupili k dalším dvěma utkáním kroměřížské žákovské ligy, kdy soupeřem pro tento dvojzápas byla TJ Chropyně. Utkání naši mladíci rozjeli výborně, když úvodní čtyřhru bezpečně dovedli do vítězného konce. Dalo by se říct, že obě družstva na tom byly výkonnostně i zkušenostmi velmi podobně, avšak i domácí prostředí a vzájemná povzbudivost mezi mysločovskými nakonec vedla k drtivému vítězství naší mládeže 9:1. Téměř shodný průběh mělo i druhé utkání, ale tam se hostům podařilo uloupit body dva, tedy výsledné skóre 8:2. Všem třem klukům patří veliká gratulace a poděkování za výborné koncentrované výkony.

Pingpongová mašinérie v domácí herně pokračovala odpoledním utkáním Céčka s D-týmem ze zlínských Louk. Dle předběžné výkonnostní analýzy mělo být naše Céčko jednoznačným favoritem, ale jak už jsme několikrát zjistili, teorie je zrádná a realita nakonec bývá úplně jiná. To se ale dnes nestalo a Céčko tento papírový předpoklad potvrdilo. Nedá se však říct, že výsledek odpovídá dění u stolů, domácí měli i štěstí v podobě výhry obou pětisetových bitev. A přestože se hostům nepodařilo vyhrát ani jediný zápas, patří jim velké díky za bojovnost o každý míček až do samotného konce utkání.

Při pozdním sobotním odpoledni se naše Áčko vypravilo do vzdálených Strání. Dle předběžné výkonnostní analýzy byl soupeř mírným papírovým favoritem. První krok naše Áčko zvládlo, když ve čtyřhrách dokázalo jednu z nich vyhrát. Pak se ale domácí tým rozjel a každým kolem budoval náskok, který naše Áčko i přes urputné souboje nedokázalo vyrovnávat. I v porovnání pětisetových bitev stála štěstěna na straně domácích, kteří ve svůj prospěch získali tři ze čtyř. Utkání tedy skončilo výhrou domácích 13:5. Na závěr už jen dodatek, že celým utkáním se nesla velmi přátelská atmosféra a i oko diváka si přišlo na své.

V neděli Áčko nastupovalo ke druhému víkendovému utkání v Nivnici. V tomto utkání však mírným favoritem měli být tentokrát naši kluci. Začátek utkání byl pro naše Áčko přímo famózní, když dokázalo urvat obě čtyřhry a po prvním kole zápasů byl stav utkání 1:5. I ve druhém kole bylo naše Áčko úspěšnější a skóre 2:8 již pro domácí tým vypadalo velmi hrozivě. Pak ale přišel zvrat a domácí předvedli otočku, která se jen tak nevídává. Třetí kolo jednoznačně ovládli domácí a rázem utkání díky skóre 6:8 dostalo úplně jiný nádech. Celé utkání tak nakonec rozhodl až poslední zápas, který tímto skončil maximálně spravedlivou remízou,  neboť plichtou skončil i poměr vyhraných setů a o pouhých 22 vyhraných míčků ve prospěch našeho Áčka.

 Další utkání:
7. 11. 2023 v 17:30: TJ Sokol Mysločovice B – SK Slopné B (OS2)
10. 11. 2023 v 19:30: TJ Sokol Vizovice B - TJ Sokol Mysločovice C (OS4)
12. 11. 2023 v 9:00: Bodovací turnaj mládeže Ostrožská Nová Ves (BTM)

Celý článek »

rubrika: Soutěže | 0 Komentářů » Štítky:

Béčko uhájilo body před zlínskými Orly, Céčko poprvé v sezóně neuspělo

Publikováno: 30.10.2023 | Autor: Jiří Volf

Páteční utkání Béčka s mládeží zlínských Orlů přineslo mnoho krásných zápasů, kdy na hostech byl vidět obrovský posun ve výkonu a kvalitě. A i když nakonec přes všechnu bojovnost utkání skončilo protentokrát výhrou domácího Béčka poměrem 13:5, čeká nás s těmito mladíky jarní odveta na jejich vlastní půdě, kde už to asi tak jednoduché zdaleka nebude. Výborný výkon předvedl zejména hostující Matěj Sýkora, který nad dvěma z kluků z Béčka vyhrál a se zbylými dvěma prohrál až v pátém setu.

Céčko v sobotu cestovalo do Slavičína ke svému čtvrtému utkání sezóny. Bohužel však domácím se podařilo vyhrát obě úvodní čtyřhry, což je pro další vývoj utkání hodně důležité. Ale našim klukům se hned v prvním kole podařilo s domácími srovnat krok a začala krásná a vyrovnaná bitva trvající až do posledního čtvrtého kola. Poslední tři pětisetové bitvy však všechny dopadly lépe pro domácí tým, což nakonec vyústilo v konečné skóre 11:7. I zde musíme vyzvednout výkon slavičínského mladíka Martina Zvonka, který dokázal porazit všechny tři velezkušené mysločovské stálice.

Další utkání:
3. 11. 2023 v 18:00: PPK Malenovice B - TJ Sokol Mysločovice B (OS2)
4. 11. 2023 v 8:30: TJ Sokol Mysločovice M - TJ Chropyně (KLM)
4. 11. 2023 v 13:00: TJ Sokol Mysločovice C – KPST SK Louky D (OS2)
4. 11. 2023 v 17:00: ZŠ Strání - TJ Sokol Mysločovice A (KS IIB)
5. 11. 2023 v 10:30: TJ Nivnice - TJ Sokol Mysločovice A (KS IIB)
 

Celý článek »

rubrika: Soutěže | 0 Komentářů » Štítky:

Víkendové rodeo aneb výhry, prohry, kontumace, remíza

Publikováno: 25.10.2023 | Autor: Jiří Volf

Víkend byl opravdu plný ping-pongu pro všechny mysločovské týmy, někdy se vyhrává, jindy prohrává, sem tam remíza a ve výjimečném případě kontumace. Tento víkend se však staly všechny tyto scénáře :-) Bylo odehráno kompletní dvojkolo krajské soutěže reprezentované Áčkem, okresní třídy mužů, kde operuje Béčko a Céčko, dvojkolo kroměřížské žákovské ligy, kde nás reprezentuje mládež, a v neposlední řadě první kolo poháru Zlínský Švec. Pojďme si tedy jednotlivé utkání přiblížit.

Celý článek »

rubrika: Soutěže | 0 Komentářů » Štítky:


První | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Poslední | Počet stran: 16

Stolní tenis TJ Sokol Mysločovice - Redakční systém MyPage V3 - Mail listing: registrace - Admin - Redakční systém MyPage V3