Stolní tenis TJ Sokol Mysločovice

A je to tu, nová sezóna stolního tenisu startuje :-)

Publikováno: 20.09.2023 | Autor: Jiří Volf

Je září 2023 a nám začíná nová sezóna. Pojďme si  tedy shrnout, jak to se stolním tenisem v Mysločovicích vypadá.

I v nové sezóně se za Mysločovice představí čtyři družstva, družstvo „A“, které se pevně usadilo v druhé krajské soutěži, družstvo „B“ hájící druhou okresní soutěž, družstvo „C“, které letos bude nastupovat ve čtvrté okresní soutěži, no a v neposlední řadě družstvo našich juniorů zařazené do ligy mládeže.

Áčko i v letošní sezóně bude nastupovat v identické sestavě jak loni a opět je čekají velmi kvalitní soupeři, kde rozhodně nebudou mít cestu za obhajobou loňského úspěchu snadnou. Jejich cesty povedou opět do vzdálených destinací jako jsou např. Vidče v severní části kraje u hranic s krajem moravskoslezským či Nivnice na jihu zlínského kraje. Tradičně se také účastní Českého poháru.

I Béčko letos bude nastupovat ve stejném složení jak v loňské sezóně, a i v této soutěži letos platí, že jejich soupeři budou nesmírně vyrovnaní a každé vítězství bude ceněno zlatem. Menší otazník však visí nad Céčkem, kde loni téměř ukončilo činnost hned několik členů, ať už z pracovních či studijních povinností. A přestože Céčko mohlo startovat letos o třídu výš, byli jsme nuceni právě díky této skutečnosti se třetí třídy vzdát. Naštěstí během posledního roku se ukázalo, že naši junioři jsou již schopni nastupovat i v dospěláckých soutěžích.

No a když už je řeč o juniorech, tak letos nás čeká účast v kroměříźské lize mládeže, která by měla být letos zpestřena i o meziokresní turnaje družstev. Mimo toto mají před sebou také osm bodovacích turnajů mládeže, což jsou celodenní turnaje, kde si každý účastník zahraje minimálně sedm utkání s dalšími hráči přibližně stejné výkonnostní kategorie. A právě tyto turnaje jsou pro naše mládežníky velmi důležité k získávání zkušeností, neboť se zde utkávají pokaždé s jinými herními styly. První BTM je již tuto sobotu v Hluku. Připomínáme, že již probíhají tréninky mládeže dle platného rozpisu Út a Čt v čase od 16:30 do 18:00.

Na závěr už jen informace, že Áčko odehraje úvodní utkání sezóny ve čtvrtek, 28. 9. od 17 hodin ve Vlčnově, Béčko hned další den v pátek, 30. 9. od 18 hodin doma s Luhačovicemi "A" a Céčko začíná 6. 10. v 18 hodin v domácí herně s týmem PPK Malenovice "D". Liga mládeže ještě nemá stanovené termíny.

 

 

Celý článek »

rubrika: Obecné informace | 0 Komentářů » Štítky:

Je dobojováno, sezóna ukončena

Publikováno: 15.04.2023 | Autor: Jiří Volf

Včera a dnes se dohrávaly poslední utkání sezóny, která po třech letech konečně nebyla výrazně ovlivněna covidem. Ve srovnání s předchozí sezónou však dopadla z hlediska výsledků úplně odlišně. Základními pilíři úspěchů v každém kolektivním sportu je stabilní, výkonná a pohodová sestava. A právě tento fakt měl výrazný podíl i na konečných výsledcích všech našich družstev.

Pojďme si nyní tyto výsledky shrnout.

Celý článek »

rubrika: Soutěže | 0 Komentářů » Štítky:

Mysločovská mládeži stolního tenisu, děkujeme za reprezentaci

Publikováno: 04.04.2023 | Autor:

V sobotu proběhl poslední závěrečný krajský bodovací turnaj mládeže, který zakončil soutěžní sezónu pro naše juniory. Těchto turnajů se v letošním roce účastnilo celkem sedm hráčů, Filip a Tonda Břeňkovi, Filip a Kuba Volfovi, Kuba Zapletal, Magda Kračinová a na posledním BTM se představil i Peťa Kamenec. Kromě prvního v pořadí měly Mysločovice ve zbývajících sedmi vždy své zástupce. Jsme velmi potěšeni za jejich výsledky i za prokazatelný progres v jejich výkonech, ve kterém doufejme budeme pokračovat i v následující sezóně.

A jaké jsou vize do další sezóny? Vzhledem k tomu, že BTM jsou velmi oblíbenou záležitostí a možností nasbírat cenné zkušenosti, budeme se snažit, aby v příštím roce měly Mysločovice další účastníky z řad našich nováčků :-) S největší pravděpodobností již naše současné mládežnické družstvo zařadíme i do ligy dospělých, kde budou sbírat další a další zkušenosti. 

Děkujeme tedy i rodičům, kteří nám svá dítka svěřují, přece jen stolní tenis jakkoliv je to krásný a důležitý sport, mnohdy zůstává v pozadí. Ale jak platí všude, v první řadě sport musí bavit a těšit :-)
 

Celý článek »

rubrika: Mládež | 0 Komentářů » Štítky:

Zlínský okresní přebor mládeže reprezentovali tři mladí stolní tenisté z Mysločovic

Publikováno: 13.03.2023 | Autor: Jiří Volf

V sobotu, 11. 3. 2023 proběhl ve Slavičíně zlínský okresní přebor mládeže ve stolním tenisu. Je jen velkou škodou, že za Mysločovice jeli pouze tři hráči. Přeboru se zúčastnilo celkem 19 hráčů, rozdělených do kategorie starších a mladších žáků, mysločovští všichni tři bojovali v kategorii mladších žáků, kde bylo celkem 10 účastníků. Nejlepšího umístění mysločovské výpravy dosáhl Kuba Volf pátým místem, hned za ním na šestém místě Peťa Kamenec, Melinka Volfová obsadila desátou pozici. Děkujeme za reprezentaci Mysločovic a doufejme, že v příštím roce bude naše výprava na tento turnaj daleko početnější.

Celý článek »

rubrika: Mládež | 0 Komentářů » Štítky:


První | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Poslední | Počet stran: 14

Stolní tenis TJ Sokol Mysločovice - Redakční systém MyPage V3 - Mail listing: registrace - Admin - Redakční systém MyPage V3