Stolní tenis TJ Sokol Mysločovice - V žákovské lize dohráno, kraj před koncem na výsluní

V žákovské lize dohráno, kraj před koncem na výsluní

Publikováno: 11.03.2024 | Autor: Jiří Volf

Sezóna se pomalu ale jistě schyluje ke konci a naše mládež v kroměřížské žákovské lize má dohráno. Ve skvělé konkurenci kroměřížské mládeže skončili na předposledním sedmém místě a je veliká škoda, že v některých utkáních jim výhra utekla až v samém závěru, přestože to k ní směřovalo. Tím ale mládež ještě letos nekončí, ještě jsou před námi dva BTM a závěrečný turnaj mládeže ve Slavičíně 😊 

Krajský tým čeká tento víkend poslední dvojzápas. Po nádherné sérii výher drží momentálně páté místo, o které již nemůže přijít, naopak se ještě může posunout na místo čtvrté, pokud se jim podaří oba tyto poslední zápasy vyhrát a jejich přímý soupeř Vidče v sobotním utkání nevyhraje. Obě tato poslední utkání jsou v domácí herně, tedy pokud si chcete letos ještě vychutnat krajskou kvalitu stolního tenisu, dojděte domácí tým podpořit.

Druhá okresní soutěž je ve spodní části velmi vyrovnaná a čtyři kola do konce je dostatek bodů ve hře na rozmíchání karet, tím spíše když letošní sezóně vývoj vyšších soutěží stanovil až tři sestupující. Béčko musí tedy z osmé pozice neustále bojovat z plných sil až do konce sezóny. První nutný a nezbytný krok udělalo minulý týden, kdy svoji první letošní výhrou odskočilo na osmou příčku. 

Céčko ve čtvrté okresní soutěži se stále pohybuje ve vrchní části tabulky na krásném čtvrtém místě, přičemž ve své třídě podává stabilní a vyrovnané výkony. Do konce sezóny céčku zbývají ještě tři zápasy, kde stále teoreticky mohou dosáhnout i na druhé místo.

Následující utkání:
15. 3. 2024 v 17:30: TJ Sokol Kostelec F – TJ Sokol Mysločovice C (OS4)
15. 3. 2024 v 18:00: TJ Sokol Mysločovice B – KPST SK Louky B (OS2)
16. 3. 2024 v 17:00: TJ Sokol Mysločovice A – TJ Holešov B (KS2B)
17. 3. 2024 v 10:30: TJ Sokol Mysločovice A – TJ Vidče (KS2B)
 

rubrika: Soutěže | 0 Komentářů » Štítky:

Stolní tenis TJ Sokol Mysločovice - Redakční systém MyPage V3 - Mail listing: registrace - Admin - Redakční systém MyPage V3