Stolní tenis TJ Sokol Mysločovice - V kraji dobojováno, všechna družstva podala výborné výkony

V kraji dobojováno, všechna družstva podala výborné výkony

Publikováno: 18.03.2024 | Autor: Jiří Volf

V krajské soutěži se tento víkend odehrála poslední utkání sezóny. Naše Áčko se ještě mohlo posunout na čtvrtou příčku, pokud by obě utkání vyhrálo a soupeř v sobotu klopýtl. První předpoklad vyšel, neboť čtvrté Vidče opravdu v sobotu podlehly prvnímu Vlčnovu a zároveň Áčko zvládlo zápas s Holešovem. Nedělní domácí zápas právě s Vidčemi byl tedy přímý souboj o čtvrtou příčku. Domácí tým však nenastoupil v plné sestavě, v zástupu dvou hráčů z okresu se i tak bojovalo až do posledního zápasu a utkání tak nakonec skončilo stavem 8:10. Vynikající výkony první dvojice z Áčka ve složení Radek Žák a Zdeněk Gazdoš vydržely až do konce sezóny, není tedy žádné překvapení, že se ve své soutěži umístili na třetím a čtvrtém místě pořadí žebříčku.

V pátečním utkání Béčka se podruhé za sebou sešla sestava v plné síle, naproti tomu hosté z Louk přijeli bez své týmové jedničky. Jak už jsme avizovali, Béčko čelí třem sestupujícím pozicím, tedy výhra v tuto chvíli před koncem by byla maximálně uklidňující. Utkání bylo dlouho vyrovnané až do stavu 6:6, pak ale přišla série pěti bodů domácích a bylo rozhodnuto. Béčko tedy nakonec zvítězilo poměrem 11:7 a opět se o něco vzdálilo od sestupových příček. K definitivní jistotě postačí již pouze jediná výhra ze zbývajících tří utkání.

Céčko v pátek pro změnu cestovalo do Kostelce. Bohužel shodou několika různých příčin a i díky souběžnému času s Béčkem do Kostelce cestovala pouze tříčlenný tým, což znamená automatická pětibodová ztráta hned od začátku utkání. Avšak vynikající sehraná a výkonnostně stabilní sestava se dokázala s tímto hendikepem vypořádat a utkání tak bylo vyrovnané od začátku až do samého konce. Remíza za tohoto stavu je tak výborný výkon a pro Céčko upevnění celkové čtvrté pozice dvě utkání před koncem sezóny.

Následující utkání a akce:
22. 3. 2024 v 18:30: TJ Sokol Šarovy C – TJ Sokol Mysločovice B (OS2)
23. 3. 2024 v 10:00: TJ Sokol Mysločovice C – TJ Bohuslavice u Zlína (OS4)
24. 3. 2024: BTM Vsetín

rubrika: Soutěže | 0 Komentářů » Štítky:

Stolní tenis TJ Sokol Mysločovice - Redakční systém MyPage V3 - Mail listing: registrace - Admin - Redakční systém MyPage V3