Stolní tenis TJ Sokol Mysločovice - První mečbol Béčku těsně nevyšel, Céčko definitivně nad čtvrtou pozicí

První mečbol Béčku těsně nevyšel, Céčko definitivně nad čtvrtou pozicí

Publikováno: 25.03.2024 | Autor: Jiří Volf

Středeční předehrávka mohla Béčku přinést klid a jistotu, protože souhra víkendových utkání znamenala, že i remíza se Šarovama by nakonec k tomuto stavu postačila. Bohužel však výkonnostní poměr pasoval na jasného favorita domácí tým, a i přes nesmírnou bojovnost Béčko získalo pouze jediný bod. Až do poloviny celého utkání byla situace vyrovnaná, pak však domácí Šarovy mírně poodskočily a Béčko muselo vytáhnout veškeré trumfy. A vypadalo to, že se to i podaří, Béčko bylo velmi blízko, trumfy však vytáhli i domácí, a nakonec uhájili doma plný počet bodů tím nejtěsnějším výsledkem 10:8. Béčko ale nemusí nijak panikařit, protože i přes stávající teoretickou možnost sestupu má vše bezpečně ve svých rukou a jeho výchozí pozice do závěrečných bojů je vzhledem k dalším soupeřům, kteří naopak nesmí ztratit jediný bod, nejvýhodnější.

Céčko v sobotu odehrálo předposlední zápas doma s týmem z Bohuslavic u Zlína. Hosté přijeli pouze ve tříčlenné sestavě, což pro domácí znamenalo velmi výhodnou startovací pozici. Avšak hosté hned od samého začátku ukazovali, že to tak jednoznačné nebude, kdy až do poloviny utkání zvládali postupně mazat předem nabrané manko. Velmi nápadně to připomínalo minulé utkání, kdy naopak naše Céčko vybojovalo remízu ve třech s prvním Kostelcem. Přestože domácí byli vždy o krok napřed, hosté pokaždé dokázali dotáhnout. Naštěstí ale domácí přece jen dokázali udržet nervy na uzdě, a i díky štěstí, kdy se podařilo doma udržet oba pětisetové zápasy, dotáhli utkání k nejtěsnější možné výhře 10:8. Jak by to vypadalo v případě, kdy by dojeli i se čtvrtým hráčem, můžeme jen polemizovat. Tímto vítězstvím si Céčko pod sebou uzavřelo cestu ze čtvrté příčky.

Předposlední bodovací turnaj mládeže ve Vsetíně absolvovala také naše mládež, tentokrát v rekordním počtu pěti mládežníků. V tomto rozděleném BTM se v neděli sešlo celkem 48 účastníků, Mysločovice tentokrát obhájily opět vynikající 16., 20., 26., 39. a 45. místo. Poslední BTM je čeká za tři týdny ve Slavičíně.

Následující utkání:
5. 4. 2024 v 18:00: TJ Sokol Mysločovice B – SK Rokytnice (OS2)
 

rubrika: Soutěže | 0 Komentářů » Štítky:

Stolní tenis TJ Sokol Mysločovice - Redakční systém MyPage V3 - Mail listing: registrace - Admin - Redakční systém MyPage V3