Stolní tenis TJ Sokol Mysločovice

Víkendové rodeo aneb výhry, prohry, kontumace, remíza

Publikováno: 25.10.2023 | Autor: Jiří Volf

Víkend byl opravdu plný ping-pongu pro všechny mysločovské týmy, někdy se vyhrává, jindy prohrává, sem tam remíza a ve výjimečném případě kontumace. Tento víkend se však staly všechny tyto scénáře :-) Bylo odehráno kompletní dvojkolo krajské soutěže reprezentované Áčkem, okresní třídy mužů, kde operuje Béčko a Céčko, dvojkolo kroměřížské žákovské ligy, kde nás reprezentuje mládež, a v neposlední řadě první kolo poháru Zlínský Švec. Pojďme si tedy jednotlivé utkání přiblížit.

Celý článek »

rubrika: Soutěže | 0 Komentářů » Štítky:

Béčko poprvé v sezóně vítězí, Céčko loupilo na Orlu Zlín, mládežníci opět na BTM v Hluku

Publikováno: 18.10.2023 | Autor: Jiří Volf

Páteční domácí utkání Béčka se Spytihněví konečně dopadl pro domácí úspěšně, když uhájili plný počet čtyř bodů. Béčko se hned od začátku dostalo na čtyřbodový rozdíl. Hostům se sice podařilo vzápětí stav snížit, pak už ale převzali tempo zase domácí a v 13. zápase bylo dosaženo konečné výhry 12:6. 

Středeční předehrávka Céčka ve zlínské Orlovně však tak jednoznačná nebyla, neboť až v poslední rundě zápasů za vyrovnaného stavu stálo více štěstí na straně našeho Céčka. Tedy nakonec se podařilo z Orlovny dovést domů čtyři body za výhru 8:10. 

V sobotu také proběhl v Hluku již druhý krajský bodovací turnaj mládeže, kde nás reprezentují zatím jen čtyři mládežníci. Tyto turnaje jsou asi ty nejlepší možnosti se seznámit s nejrůznějšími herními styly ostatních mládežníků. Doufejme, že se letos podaří na tyto turnaje dostat další mladé nadšence pro tento sport.

Další utkání:
20. 10. 2023 v 18:00: TJ Sokol Mysločovice C - Slovan Luhačovice B (OS4)
21. 10. 2023 v 8:30: TJ Sokol Mysločovice M - TJ Slavia Kroměříž (KLM)
21. 10. 2023 v 17:00: TJ Vysoké Pole B - TJ Sokol Mysločovice B  (OS2)
21. 10. 2023 v 18:00: KST Zlín C - TJ Sokol Mysločovice A (KS IIB)
22. 10. 2023 v 8:00: TJ Sokol Újezdec-Těšov B - TJ Sokol Mysločovice A (KS IIB)
23. 10. 2023 v 18:00: SK Slopné B - TJ Sokol Mysločovice (PZS)
 

Celý článek »

rubrika: Soutěže | 0 Komentářů » Štítky:

Víkendová klání na vítězných vlnách

Publikováno: 11.10.2023 | Autor: Jiří Volf

Další soutěžní kolo je za námi a že to byl úspěšný víkend, o tom teď přineseme krátkou zprávu :-)

Páteční domácí utkání Céčka nad Déčkem Malenovic dopadlo pro nás čtyřbodovým úspěchem, kde všichni kluci splnili svou povinnost. Avšak nutno říci, že oba týmy byly velmi vyrovnané a hned několik utkání rozhodoval až pátý set, kde už jde opravdu často o štěstí. Nakonec ale poslední dva zápasy rozhodly, že plný počet čtyř bodů zůstává v domácí herně při konečném poměru 11:7.
Sobotní utkání Béčka v Kostelci bohužel dopadlo dle očekávání, Kostelec pro letošní sezónu má v základu výrazně nejsilnější kádr a tedy jasným favoritem soutěže. Určitě se ale nestalo, že bychom k soupeři přistupovali s pokorou, celé Béčko bojovalo opravdu z plných sil, ale víc jak na čtyři vyhrané zápasy to nestačilo. Výsledné skóre 14:4 tedy pro nás nevypadá nijak lichotivě, ale soupeř měl opravdu ze hry pro tentokrát více.
Áčko si tento víkend prošlo naprostou herní euforií. V sobotu odpoledne hostilo zlínské Orly. A přestože výsledné skóre 15:3 by mohlo naznačovat výraznou převahu domácích, oko diváka si přišlo na své od obou týmů. Nedělní zápas s Horní Bečvou ale probíhal nad rámec očekávání velmi podobně jak sobotní, Áčko mělo i v tomto utkání otěže pevně v ruce a možná že euforie povzbuzení ze sobotního úspěchu mu dodala ještě více sil a koncentrace, že konečné zúčtování utkání přidělilo hostům pouze jediný výherní bod. I tady se však bylo na co dívat. Konečné skóre tedy 17:1.   

Další utkání:
11. 10. 2023 v 18:00: Orel Zlín E - TJ Sokol Mysločovice C
13. 10. 2023 v 18:00: TJ Sokol Mysločovice B - Slovácká Sparta Spytihněv A
 

Celý článek »

rubrika: Soutěže | 0 Komentářů » Štítky:

První utkání sezóny, jaké jsou tedy první dojmy?

Publikováno: 02.10.2023 | Autor: Jiří Volf

V uplynulém prodlouženém víkendu odehrály svá úvodní utkání týmy A a B. Áčko již ve čtvrtek cestovalo do Vlčnova, který byl papírovým favoritem pouze s malou výkonovou převahou.

Vynikající výkon předvedl Radek Žák, který ve dvouhrách ani jednou nezaváhal a tak byl průběh celého utkání vyrovnaný až do samého konce. A a nutno dodat, že nechybělo mnoho, aby kluci přivezli plný počet bodů za výhru. Domácí nakonec potvrdili vítězství až posledním zápasem. Konečné skóre tedy 10:8 pro domácí tým.

Béčko odehrálo svůj první zápas doma v pátek od 18ti hodin proti Slovanu Luhačovice. I tady byl soupeř výrazným papírovým favoritem, což se nakonec projevilo i na průběhu utkání. Béčko ještě do osmého zápasu drželo se soupeřem krok, avšak pak již převzali otěže hosté, když dokázali vyhrát 12 zápasů a tedy stanovit konečný výsledek 6:12. Nezbývá tedy doufat, že ve druhé půli opět budou brát body hlavně hosté :-)

Další utkání:

6. 10. 2023 v 18:00: TJ Sokol Mysločovice C - PPK Malenovice D
7. 10. 2023 v 10:00: TJ Sokol Kostelec-Zlín E - TJ Sokol Mysločovice B
7. 10. 2023 v 17:00: TJ Sokol Mysločovice A - Orel Zlín C
8. 10. 2023 v 10:30: TJ Sokol Mysločovice A - TJ Sokol Horní Bečva B

 

Celý článek »

rubrika: Soutěže | 0 Komentářů » Štítky:


První | 1 | 2 | 3 | 4 | Poslední | Počet stran: 14

Stolní tenis TJ Sokol Mysločovice - Redakční systém MyPage V3 - Mail listing: registrace - Admin - Redakční systém MyPage V3