Stolní tenis TJ Sokol Mysločovice

Víkendové výsledky mysločovských týmů

Publikováno: 10.10.2022 | Autor:

Máme za sebou další víkend plný stolního tenisu ve všech soutěžních družstvech. Jako první přivítalo v pátek od 18ti hodin naše Céčko hosty z PPK Malenovic ve třetí okresní soutěži. V sobotu nato od 17ti hodin v domácí herně probíhal souboj mezi naším Áčkem a TJ Sokol Vsetín o třetí místo prvního stupně Českého poháru. Neděle byla pingpongově nejvydatnější, neboť v dopoledních hodinách od 10:30 hostilo Áčko sokoly z Horní Bečvy z druhé krajské třídy, Béčko cestovalo do Luhačovic, aby ve stejný čas 10:30 odehrálo utkání druhé okresní třídy, a naši junioři cestovali do Ostrožské Nové Vsi, kde se konal krajský bodovací turnaj mládeže.

Přinášíme podrobné informace včetně výsledků ze všech akcí.

Celý článek »

rubrika: Soutěže | 0 Komentářů » Štítky:

Mládežníci z Mysločovic poprvé v sezóně v mistrovském utkání

Publikováno: 06.10.2022 | Autor:

Tak už i naši následovníci mají za sebou první zápas nové sezóny, v domácí herně jsme přivítali mládežníky ze Slopného. A jak už to tak bývá, děti byly řádně natěšeni :-)

Nutno říct, že kluci si zápas vysloveně užívali, byly vidět mnohé krásné výměny a některé údery by mohli závidět i leckteří hráči soutěže dospělých :-) Sice na skóre vyhráli kluci ze Slopného, když z deseti bodů jich získali 6, ale i první 4 body jsou pro naše mladíky zadostiučinění :-) Budeme věřit, že jim chuť a píle bojovat dále zůstane a vyroste z nich nová generace a naděje mysločovského stolního tenisu. 

Zde ještě další fotografie z tohoto utkání.

 

Celý článek »

rubrika: Soutěže | 0 Komentářů » Štítky:

Krajské soutěže odstartovány, Áčko zamířilo do hradišťského okresu

Publikováno: 03.10.2022 | Autor: Jiří Volf

V sobotu startovaly první zápasy krajských druhých tříd. Áčko cestovalo ke svému zahajovacímu utkání do Dolního Němčí, bohužel bez čtvrtého hráče stabilního základu. Soupeř oproti tomu postavil velmi kvalitní a vyrovnanou sestavu, což hned po první sérii naznačilo, jakým směrem se utkání bude vyvíjet. Utkání skončilo stavem 13:5 ve prospěch Dolního Němčí. Přesto se hrálo naplno do posledních míčků. Áčko si tedy z prvního zápasu odváží jeden bod.

Druhý nedělní zápas s AMON Kunovice měl bohužel podobný scénář, Áčko bez čvrtého hráče proti vyrovnanému a silnému týmu. Přes jakoukoliv snahu však od začátku za delší konec tahalo právě domácí družstvo, které nakonec dokráčelo k celkovému skóre 13:5 ve svůj prospěch.

V sobotu, 8.10.2022 od 17ti hodin Áčko sehraje utkání Českého poháru v domácím prostředí se Vsetínem, bude se hrát o třetí místo prvního stupně. Všichni fanoušci stolního tenisu jsou srdečně zváni 

Celý článek »

rubrika: Soutěže | 0 Komentářů » Štítky:

Okresní double Mysločovice vs Šarovy

Publikováno: 03.10.2022 | Autor: Jiří Volf

Tento víkend ve stejný čas v pátek večer dvě bitvy dvou oddílů, takto by se dalo charakterizovat dvojité utkání okresních soutěží mezi Mysločovicemi a Šarovami. Na domácí půdě se představila obě Béčka oddílů druhé okresní třídy (na fotce), zatímco na jiné straně okresu v Šarovech proti sobě nastoupila Céčka ze třetí okresní třídy.  

Béčko po vynikajícím výkonu z prvního zápasu pokračuje stabilními a vyrovnanými výkony celé sestavy, kdy získalo všech prvních osm utkání v řadě a soupeř se prvního bodu dočkal až v devátém zápase. To už ale bylo pro soupeře hodně těžké, Béčko nakonec dotáhlo stav až do konečného skóre 14:4 a vyhrává tímto i druhé utkání v nové sezóně.

Naproti tomu obě Céčka nastoupila ke svým úvodním zápasům sezóny. Tady ale byl průběh utkání zcela odlišný. Celou dobu bylo skóre naprosto vyrovnané, chvíli měli bod navíc domácí, chvíli hosté, ale ani jednomu týmu se nepodařilo odskočit na dvoubodový rozdíl, který by vedl ke zlomení odporu soupeře. Nutno říci, že mysločovské Céčko má rovněž vyrovnanou sestavu. Z těchto informací je tedy již zřejmé, že celé utkání dospělo do nerozhodného stavu 9:9 a obě družstva si odnáší do týmové kasičky po dvou bodech.

Celý článek »

rubrika: Soutěže | 0 Komentářů » Štítky:


První | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | Poslední | Počet stran: 15

Stolní tenis TJ Sokol Mysločovice - Redakční systém MyPage V3 - Mail listing: registrace - Admin - Redakční systém MyPage V3