Stolní tenis TJ Sokol Mysločovice

Mysločovští junioři v souboji se Slavičínem a pod drápy zlínských Orlů

Publikováno: 14.10.2022 | Autor: Moderátor

Tento týden čekala naše mladíky hned dvě utkání. První utkání se hrálo v domácí herně ve středu od 17ti hodin, kdy k nám dorazili mladíci ze Slavičína. Celé toto utkání se vedlo v krásném sportovním duchu a po celou dobu velmi vyrovnané. Zlatým hřebem večera byl poslední souboj mezi domácím Jakubem Pavlištíkem a slavičínským Martinem Zvonkem, který svým přístupem a kvalitou patřil spíše do předních okresních tříd dospělých. Tento poslední duel vyhrál Kuba, čímž docílil toho, že utkání nakonec skončilo zaslouženou remízou 5:5.

Další den jsme tentokrát cestovali do centra Zlína do hnízda zlínských Orlů. Kluci věděli a byli připraveni na to, že to nebude vůbec snadné utkání, jejich Á tým suverénně vede soutěž bez jakéhokoliv odporu, tedy není žádným zklamáním, že kluci nezískali ani jeden bod. Byly to ale důležité nabité cenné zkušenosti a seznámení se s elitním výběrem zlínského okresu :-) Nezbývá tedy než poděkovat soupeři za profesionální přístup k zápasům a naším mladíkům za vytrvalost, bojovnost a statečnost, se kterou do zápasů nastoupili 

Celý článek »

rubrika: Mládež | 0 Komentářů » Štítky:

Víkendové výsledky mysločovských týmů

Publikováno: 10.10.2022 | Autor:

Máme za sebou další víkend plný stolního tenisu ve všech soutěžních družstvech. Jako první přivítalo v pátek od 18ti hodin naše Céčko hosty z PPK Malenovic ve třetí okresní soutěži. V sobotu nato od 17ti hodin v domácí herně probíhal souboj mezi naším Áčkem a TJ Sokol Vsetín o třetí místo prvního stupně Českého poháru. Neděle byla pingpongově nejvydatnější, neboť v dopoledních hodinách od 10:30 hostilo Áčko sokoly z Horní Bečvy z druhé krajské třídy, Béčko cestovalo do Luhačovic, aby ve stejný čas 10:30 odehrálo utkání druhé okresní třídy, a naši junioři cestovali do Ostrožské Nové Vsi, kde se konal krajský bodovací turnaj mládeže.

Přinášíme podrobné informace včetně výsledků ze všech akcí.

Celý článek »

rubrika: Soutěže | 0 Komentářů » Štítky:

Mládežníci z Mysločovic poprvé v sezóně v mistrovském utkání

Publikováno: 06.10.2022 | Autor:

Tak už i naši následovníci mají za sebou první zápas nové sezóny, v domácí herně jsme přivítali mládežníky ze Slopného. A jak už to tak bývá, děti byly řádně natěšeni :-)

Nutno říct, že kluci si zápas vysloveně užívali, byly vidět mnohé krásné výměny a některé údery by mohli závidět i leckteří hráči soutěže dospělých :-) Sice na skóre vyhráli kluci ze Slopného, když z deseti bodů jich získali 6, ale i první 4 body jsou pro naše mladíky zadostiučinění :-) Budeme věřit, že jim chuť a píle bojovat dále zůstane a vyroste z nich nová generace a naděje mysločovského stolního tenisu. 

Zde ještě další fotografie z tohoto utkání.

 

Celý článek »

rubrika: Soutěže | 0 Komentářů » Štítky:

Krajské soutěže odstartovány, Áčko zamířilo do hradišťského okresu

Publikováno: 03.10.2022 | Autor: Jiří Volf

V sobotu startovaly první zápasy krajských druhých tříd. Áčko cestovalo ke svému zahajovacímu utkání do Dolního Němčí, bohužel bez čtvrtého hráče stabilního základu. Soupeř oproti tomu postavil velmi kvalitní a vyrovnanou sestavu, což hned po první sérii naznačilo, jakým směrem se utkání bude vyvíjet. Utkání skončilo stavem 13:5 ve prospěch Dolního Němčí. Přesto se hrálo naplno do posledních míčků. Áčko si tedy z prvního zápasu odváží jeden bod.

Druhý nedělní zápas s AMON Kunovice měl bohužel podobný scénář, Áčko bez čvrtého hráče proti vyrovnanému a silnému týmu. Přes jakoukoliv snahu však od začátku za delší konec tahalo právě domácí družstvo, které nakonec dokráčelo k celkovému skóre 13:5 ve svůj prospěch.

V sobotu, 8.10.2022 od 17ti hodin Áčko sehraje utkání Českého poháru v domácím prostředí se Vsetínem, bude se hrát o třetí místo prvního stupně. Všichni fanoušci stolního tenisu jsou srdečně zváni 

Celý článek »

rubrika: Soutěže | 0 Komentářů » Štítky:


První | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | Poslední | Počet stran: 14

Stolní tenis TJ Sokol Mysločovice - Redakční systém MyPage V3 - Mail listing: registrace - Admin - Redakční systém MyPage V3